Відображаються усі з 5 результатів

Показати 9 12 18 24

Автотримач з бездротовою зарядкою Nillkin [NKT08] MagRoad Magnetic Series

$21

Утримувач в автомобіль від компанії Nillkin. Він спеціально розроблений для MagSafe, ідеальний варіант для власників iPhone 12 серії. Смартфон надійно магнітиться до власника, навіть в умовах поганої дороги, і забезпечує безпечне використання смартфона на проїжджій частині. Тримач легко встановлюється на будь-яку поверхню автомобіля за допомогою 3М клею. Підставка надійно клеїться на поверхню, під дією високих температур 3М клей не плавиться, а також не залишає слідів при його відклеюванні. Також тримач має шарнірну конструкцію, яка дозволяє нахилити смартфон під потрібним кутом для комфортного огляду екрану.

Бездротова зарядка Nillkin [MC030] Double Shadows Series

$27

Бездротовий зарядний пристрій 2 в 1 Nillkin Double Shadows Dual 10W Сучасна бездротова зарядка може одночасно заряджати два мобільні телефони. У пристрої є дві індукційні котушки. Процес заряджання надійно захищений від перенапруги та перегріву. До того ж сам корпус виготовлений із міцного пластику, що продовжує термін експлуатації виробу. Привабливий зовнішній вигляд, сучасний стиль дизайну та невеликі габарити дозволяють використовувати цей зарядний пристрій вдома, на роботі або в дорозі. Скрізь, де є доступ до електроенергії. Представлена вище бездротова зарядка samsung пристрій, який працює за сучасною технологією QI. Ще однією важливою особливістю конструкції є активна система вентиляції та охолодження пристрою під час виконання належних функцій. Заряджання має три режими роботи з різними показниками потужності залежно від того, який саме мобільний пристрій розташований на зовнішній платформі. Бездротове заряджання всього за кілька годин зарядить повністю відразу два пристрої.

MagSafe Charger Nillkin [NKT06] MagSlim 10w Series

$21.9

Бездротова зарядка з MagSafe Nillkin заряджає iPhone за допомогою примагнічування до задньої панелі телефона або чохла. Потужність заряджання становить 10W. Заряджання забезпечують потужні магніти, які центрують котушки одну навпроти іншої, щоб забезпечити міцне утримання iPhone. Вона набагато ефективніше та швидше заряджає ґаджет. Телефоном комфортно користуватися під час заряджання.

Бездротова зарядка Nillkin [MC017] Magic Disk 4 Series

$21.9

Бездротовий зарядний пристрій Nillkin Magic Disk 4 Fast Wireless Charger Новий метод підзарядки Вашого смартфона, більше ніяких проводів, Вам достатньо покласти телефон на спеціальну панель, після чого сам почне заряджатися. Бездротова зарядка Nillkin складається з якісного модуля для стабільної роботи пристрою, вбудований модуль швидкої зарядки Fast Charge, захист від перегріву та перепадів напруги, моментально підхоплює телефон, стабільно та швидко виконуючи зарядку. Широкий майданчик даної зарядки дозволить надійно розмістити великі телефони, такі як Samsung S6 та S7 EDGE, S8 Plus, а також iPhone 8 та iPhone X.

Бездротова зарядка Nillkin [MC035] PowerFlash Classic Nylon Series

$27

Підтримуючи вихідну потужність до 15 Вт, він може значно скоротити час, необхідний для підзарядки пристрою, підтримує чотири режими зарядки одночасно -15 Вт, 10 Вт, 7,5 Вт і нарешті 5Вт - і дозволяє пристрою повністю адаптувати параметри зарядки до гаджета, що заряджається. Він заряджає пристрої з коефіцієнтом перетворення енергії 78% і низьким споживанням енергії від самого Power Flash.