Без рубрики

Топ брендів EASY TRADE у 2024 році!

ACEFAST

ACEFAST бренд китайсьої компанії Shenzhen Houshuxia Technology Co., Ltd. Зарекомендував себе виробником якісної продукції за доступними цінами. У лінійці бренду є наступні товари представлені на сайті: 

Momax 

Momax — компанія, яка на ринку розумної електроніки майже 20 років (з 2003 року). Назва бренду складається з двох слів Mo — MObile, max — MAX.

Remax

Бренд Remax – гонконгський виробник аксесуарів для мобільних телефонів. Заснований 2010 року і є суббрендом компанії Hong Kong Refine Industrial, найбільшого виробника техніки на китайському та світовому ринку. Каталог бренду охоплює понад 500 найменувань товарів.

McDodo

Nillkin

Nillkin Technologi Co., Ltd – розробник якісних аксесуарів, термін дії яких необмежений за часом. Це компанія, яка завоювала довіру у покупця, при цьому не припиняється її постійний інтенсивний розвиток.

Бездротові зарядні пристрої

StarTech

Продукти StarTech розроблені ІТ-професіоналами для ІТ-професіоналів, щоб відповідати їхнім суворим технічним вимогам до продуктивності.

Перехідники з порту usb-c 

XO

XO – це відносно молодий китайський бренд, який підкорив світ екстер’єром і якістю своєї продукції. Згідно зі звітом The BrandZ вважається потенційним лідером сфери гаджетів, електроніки та аксесуарів.

Alabay

Monblan

Бренд зарекомендував себе на ринку як виробник якісного захисного скла та плівок для мобільних телефонів. Також у асортименті є чохли для смартфонів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *